Az építész munkaközösség

ÉPÍTÉSZ MUNKAKÖZÖSSÉG BEMUTATKOZÁSA

Schulek Frigyes

AZ ÉPÍTÉSZ MUNKAKÖZÖSSÉG SZAKMAI IRÁNYÍTÓJA:

Kaczur András műszaki igazgatóhelyettes

AZ ÉPÍTÉSZ MUNKAKÖZÖSSÉG TAGJAI:

Czank György
Csák László
Farkasházi Tamás
Fáskertiné Dudás Edit
Filotás János
Gáhy Kornél
Hajnal Péter
Hajzsó István
Hortobágyiné Nagy Katalin
Kaczur András
Klein Péter
Kornya József
Leitner Sándor
Lovrencsics Ferenc
Makrainé Dul Éva
Onhausz Roland
Opánszki Tamás
Papp László
Petrovai László
Rafai Sándor

Iskolánk névadója, Schulek Frigyes építész és tanár, a jövő nemzedék oktatásának elkötelezett híve. Az ő eszméit igyekszünk továbbvinni a XXI. században. Munkacsoportunkban célként tűztük ki maguk elé, hogy iskolánk tanulóival megszerettessük az építőipart, és piacképes, biztos tudást, gyakorlati és elméleti ismereteket adjunk át nekik. Ebben segítjük, ösztönözzük egymást. Folyamatosan képezzük magunkat építőipari szakmai és pedagógia területeken. A legnagyobb létszámú munkaközösség vagyunk, ezért az összetartás, pedagógiai elvekben való egyetértés nagyon fontos számunkra. Korszerű oktatás-módszertani eszközökkel tartjuk az óráinkat. Tanórákon kívül is foglalkozunk a tanulókkal, érettségi- és technikusi vizsga előkészítőket, szakmai tanulmányi verseny-felkészítéseket tartunk. Egyéni foglalkozásokra, konzultációkra biztosítunk lehetőséget. Képviseljük az iskolát a pályaválasztási börzéken, általános iskolákban, bemutató órákon. A felvételt nyert tanulók számára irányt mutatunk, szakmai fejlődési lehetőségeket szervezünk az iskola partner cégeinél. Évről évre építkezünk, hiszünk a következetes munkában, fejlődésben. Ápoljuk az iskola hagyományait.