ÁSZÉV 2019 – Szakmai verseny érettségiző 12. évfolyamosaink számára

Kedves Érettségiző Diákjaink!

Ahogy azt korábban jeleztük, ebben az évben is megrendezésre kerül részetekre az ÁSZÉV (Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye).
A versenyfelhívást itt találjátok
A Versenyszabályzatot pedig itt
A minket (Építőipar ismeretek tárgyból érettségiző versenyzőket) érintő információkról készítettünk a fentiekből egy kivonatot, melyet itt találtok.
A verseny nagy hagyományokkal rendelkezik iskolánkban, két évvel ezelőtt Szilágyi Eszter tanulónk meg is nyerte az országos döntőt, akkor 6 diákunk jutott a 30-as létszámú országos döntőbe.
A tavalyi évben Tatai Mihály diákunk 6., Szabó András Péter tanulónk pedig 16. helyezést ért el az országos döntőben.

Legyél idén Te az, akire büszkék leszünk, és 100, 50, vagy 25 ponttal növeli a szakirányú felsőoktatási felvételi eljárásban szerzett pontjait!
Jelentkezés: 2019. január 30. éjfélig az alábbi elektronikus űrlapon lehetséges.
De ne halogasd tovább, jelentkezz most!

A versenyhez szaktanáraitok nevében is jó felkészülést kívánok!
Kaczur András
műszaki igazgatóhelyettes