Járványhelyzet esetén

Kedves Szülők és Diákok!

A veszélyhelyzetre meghirdetett protokollt az iskolavédőnőknek is be kell tartaniuk, mert minden egészségügyi intézmény csak sürgősségi ellátást nyújt jelen helyzetben. A személyes találkozások mellőzése indokolt, csak kiemelt esetben valósuljon meg. Veszélyhelyzet idejére a digitális eszközök használata élvezzen elsőbbséget. A járványügyi helyzet miatt az Iskola-egészségügyi Szolgálat „home office”-ban működik az iskolájukban.

Elérhetőségem: hivatalos e-mail cím: tunde.vedono.jek@gmail.com

Amennyiben kérdése, problémája lenne az alábbi halasztásra került iskolaegészségügyi teendők kapcsán:

• – beiratkozás középiskolákba (iskolaeü.-i törzslapok megküldése az új oktatási intézménynek)
  • -alkalmassági vizsgálatok a szakképző intézményekben a nyári gyakorlatokhoz, illetve az újonnan érkezők beiskolázásához

Keressen fel nyugodtan e-mailben bármikor, 8-16 óráig munkaidőben.

Köszönöm szépen a megértésüket és hogy ilyen rugalmasan kezelik segítve ezzel a munkámat!

Üdvözlettel:

Baranyiné Tünde